ສາຍໄຟເບີ Patch ສາຍ Optical ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:
ເຄືອຂ່າຍສາຍເຄເບີ້ນແສງສື່ສານເສັ້ນໄຍແກ້ວນຳແສງ
ເຄືອຂ່າຍເຂົ້າເຖິງຄວາມໄວສູງເສັ້ນໄຍແກ້ວນຳແສງ
CATV, ເຄື່ອງມືເສັ້ນໄຍ, ເສັ້ນໄຍ LAN
ສາຍໄຟເບີ Patch Cable Optical ສະຫຼຸບ:
ກ່ຽວກັບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ເສັ້ນໄຍແກ້ວນຳແສງ, ITU ເອີ້ນມັນວ່າເປັນອົງປະກອບແສງແບບ passive ທີ່ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ເສັ້ນໄຍສອງເສັ້ນຫຼືຫຼາຍກວ່ານັ້ນໄດ້ຢ່າງໝັ້ນຄົງແຕ່ບໍ່ແມ່ນສະເໝີໄປ. ມັນສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ສາຍໄຟເບີໄດ້ຢ່າງໃກ້ຊິດ ແລະ ສ້າງການສົ່ງຕໍ່ພະລັງງານແສງທີ່ດີເລີດ.
ສາຍໄຟເບີ Patch ສາຍ Optical ປະເພດທາງເລືອກ:
FC, SC, ST, LC, MTRJ, MU, SMA, FDDI, E2000, Sc/pc
| ປະເພດ | ການສູນເສຍການແຊກ ແຫ່ງຊາດ | ການສູນເສຍການແຊກ ວິສາຫະກິດ | ການສູນເສຍການແຊກ OUR | ການສູນເສຍຜົນຕອບແທນ ແຫ່ງຊາດ | ການສູນເສຍຜົນຕອບແທນ ວິສາຫະກິດ | ການສູນເສຍຜົນຕອບແທນຂອງພວກເຮົາ |
| PC | ‹ 0.3dB | ‹ 0.2dB | ‹ 0.1dB | › 40 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ |
| UPC | ‹ 0.3dB | ‹ 0.2dB | ‹ 0.1dB | › 40 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ |
| APC | ‹ 0.3dB | ‹ 0.2dB | ‹ 0.1dB | › 40 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ | › 45 ເດຊີບີ |
ຂໍ້ມູນຄວາມໜ້າເຊື່ອຖືດ້ານເຕັກນິກ (ການທົດສອບ)
| ລາຍການທົດສອບ | ເງື່ອນໄຂການທົດສອບ |
| ຄວາມຕ້ານທານຄວາມຊຸ່ມ | ອຸນຫະພູມ:85º:C/ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນທຽບເທົ່າ 85%/14ມື້/ການສູນເສຍການແຊກ ‹ 0.1dB |
| ການປ່ຽນແປງຂອງອຸນຫະພູມ | ອຸນຫະພູມ -40º:C~+75º:C/ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນສຳພັດ 10%-80% /42 ຄັ້ງ/14 ມື້/ການສູນເສຍການແຊກ ‹ 0.1dB |
| ໃສ່ນ້ຳ | ອຸນຫະພູມ43ºC, /PH5.5,/ 7ມື້ /ການສູນເສຍການແຊກ‹0.1dB |
| ຄວາມສົດຊື່ນ | ການແກວ່ງ 1.52 ມມ/ຄວາມຖີ່ 10Hz~55Hz,/ X?Y?Z ສາມທິດທາງ: 2 ຊົ່ວໂມງ/ການສູນເສຍການແຊກ 0.1dB |
| ໂຄ້ງການໂຫຼດ | 0.454 ກິໂລກຣາມໂຫຼດ/ວົງມົນ 100 ການສູນເສຍການແຊກ ‹0.1dB |
| ການບິດຂອງພາລະ | 0.454 ກິໂລກຣາມໂຫຼດ/10 ວົງ/ການສູນເສຍການແຊກ ‹0.1dB |
| ຄວາມຕ້ານທານຄວາມຍືດหยุ่น | 0.23 ກິໂລກຣາມ ດຶງ (ເສັ້ນໄຍ nakedness), 1.0 ກິໂລກຣາມ (ມີເປືອກ) ການໃສ່ ‹0.1dB |
| ປະທ້ວງ | ສູງ 1.8 ແມັດ, ສາມທິດທາງ, 8 ໃນແຕ່ລະທິດທາງ/ການສູນເສຍການແຊກ ‹ 0.1dB |
| ມາດຕະຖານອ້າງອີງ | ການສູນເສຍການແຊກ Bellcore TA-NWT-001209 ‹ 0.1dB |