ເສົາອາກາດ/ ສະຖານີຖານ/ ການສົ່ງສັນຍານແບບກະຈາຍ/ ການປະກອບສາຍເຄເບີ້ນ/ ໂທລະສັບມືຖື/ ອົງປະກອບ/ ອຸປະກອນ/ ວິທະຍຸໄມໂຄເວຟ/ ອາກາດຂະໜາດນ້ອຍ
PCS/Radar/Radios/Satcom/WLAN ປ້ອງກັນໄຟกระชาก
1. ພວກເຮົາຍັງປັບແຕ່ງຜະລິດຕະພັນພິເສດເພື່ອຕອບສະໜອງຄວາມຕ້ອງການຂອງລູກຄ້າ. ພຽງແຕ່ສະແດງຮູບແຕ້ມ, ຕົວຢ່າງ ຫຼື ລາຍລະອຽດທີ່ລະບຸໄວ້ໃຫ້ພວກເຮົາເບິ່ງ, ພວກເຮົາຈະຜະລິດມັນ ຫຼື ກະລຸນາສົ່ງພາລາມິເຕີວິສະວະກຳສະເພາະຂອງທ່ານເຊັ່ນ IMD, VSWR, ການຊຸບໂລຫະ ແລະອື່ນໆມາໃຫ້ພວກເຮົາ.
2. ຕົວຢ່າງແມ່ນບໍ່ເປັນຫຍັງທີ່ຈະໃຫ້.
3. ພວກເຮົາຈະຕອບທ່ານສໍາລັບການສອບຖາມຂອງທ່ານໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.

ຮຸ່ນ:ເບີໂທ-NMA.12S-RFC
ລາຍລະອຽດ
ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ມຸມ N ຊາຍ ສຳລັບສາຍເຄເບີ້ນ Superflexible ຂະໜາດ 1/2″
| ວັດສະດຸ ແລະ ການຊຸບ | |
| ຕິດຕໍ່ສູນກາງ | ທອງເຫລືອງ / ເງິນ |
| ฉนวนกันความร้อน | PTFE |
| ຕົວນຳທາງຮ່າງກາຍ ແລະ ຕົວນຳທາງນອກ | ທອງເຫລືອງ / ໂລຫະປະສົມຊຸບດ້ວຍໂລຫະປະສົມສາມຊະນິດ |
| ປະเก็น | ຢາງຊິລິໂຄນ |
| ລັກສະນະທາງໄຟຟ້າ | |
| ຄຸນລັກສະນະ | 50 ໂອມ |
| ຂອບເຂດຄວາມຖີ່ | DC~3 GHz |
| ຄວາມຕ້ານທານການສນວນ | ≥5000MΩ |
| ຄວາມແຮງຂອງໄດອີເລັກຕຣິກ | ≥2500 V rms |
| ຄວາມຕ້ານທານການຕິດຕໍ່ສູນກາງ | ≤1.0 mΩ |
| ຄວາມຕ້ານທານການຕິດຕໍ່ພາຍນອກ | ≤0.2 mΩ |
| ການສູນເສຍການແຊກ | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| ຂອບເຂດອຸນຫະພູມ | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| ກັນນ້ຳ | IP67 |
ຄຳແນະນຳໃນການຕິດຕັ້ງສາຍເຄເບີ້ນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນສູງ N ຫຼື 7/16 ຫຼື 4310 1/2″
ໂຄງສ້າງຂອງຕົວເຊື່ອມຕໍ່: (ຮູບທີ 1)
ກ. ນັອດດ້ານໜ້າ
ຂ. ນັອດຫຼັງ
ປະเก็น C.

ຂະໜາດຂອງການປອກເປືອກແມ່ນສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບທີ 2), ຄວນເອົາໃຈໃສ່ໃນຂະນະທີ່ປອກເປືອກ:
1. ໜ້າຜິວສຸດທ້າຍຂອງຕົວນຳດ້ານໃນຄວນຈະມີມຸມມົນ.
2. ກຳຈັດສິ່ງເຈືອປົນເຊັ່ນ: ຕະກອນທອງແດງ ແລະ ຮອຍຂູດຢູ່ເທິງໜ້າຜິວສຸດທ້າຍຂອງສາຍໄຟ.

ການປະກອບຊິ້ນສ່ວນປະທັບຕາ: ຂັນສ່ວນປະທັບຕາຕາມຕົວນຳດ້ານນອກຂອງສາຍໄຟດັ່ງທີ່ສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບທີ 3).

ການປະກອບນັອດດ້ານຫຼັງ (ຮູບທີ 3).

ລວມນັອດດ້ານໜ້າ ແລະ ດ້ານຫຼັງເຂົ້າກັນໂດຍການຂັນສະກູດັ່ງທີ່ສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບ (5)
1. ກ່ອນທີ່ຈະຂັນ, ໃຫ້ທານ້ຳມັນຫລໍ່ລື່ນໃສ່ວົງແຫວນໂອ.
2. ຮັກສານັອດດ້ານຫຼັງ ແລະ ສາຍໄຟໃຫ້ຢູ່ນິ້ງ, ຂັນສະກູໃສ່ຕົວເປືອກຫຼັກໃສ່ຕົວເປືອກດ້ານຫຼັງ. ຂັນສະກູໃສ່ຕົວເປືອກຫຼັກຂອງຕົວເປືອກດ້ານຫຼັງໂດຍໃຊ້ປະແຈລີງ. ການປະກອບສຳເລັດແລ້ວ.
