| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ n ຊາຍ rf coaxial dummy load 50w | |
| ເລກຮຸ່ນ | ໂທລະສັບ-TLNM50W |
| ໄຟຟ້າ | |
| ຄວາມຕ້ານທານລັກສະນະ | 50 ໂອມ |
| ຂອບເຂດຄວາມຖີ່ | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| ຄວາມຈຸພະລັງງານ | 50 ວັດ |
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ RF | ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຊາຍ N |
| ວັດສະດຸ ແລະ ການຊຸບ | |
| ຊື່ຊິ້ນສ່ວນ | ວັດສະດຸ |
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | ທອງເຫລືອງ |
| ฉนวนกันความร้อน | PTFE |
| ຕົວນຳໄຟຟ້າພາຍໃນ | ຟອສຟໍຣສ |
| ທີ່ຢູ່ອາໄສ | ອາລູມິນຽມ |
| ສິ່ງແວດລ້ອມ | |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ. | -45~ 85 ℃ |
| ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ | -60~120℃ |
| ອັດຕາການທົນທານຕໍ່ສະພາບອາກາດ | IP65 |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນທຽບເທົ່າ | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ຍົກເວັ້ນ |
| ນ້ຳໜັກ (ສຸດທິ) | 340 ກຣາມ |
● ແຖບຄວາມຖີ່ກວ້າງ DC-3GHz
● ການປະສົມລະຫວ່າງການສົ່ງຜ່ານຕ່ຳ
● VSWR ຕໍ່າ
● ຄວາມຖືກຕ້ອງຂອງການຫຼຸດຄວາມອ່ອນໄຫວຕໍ່າ
● ນຳໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງສຳລັບວິທີແກ້ໄຂພາຍໃນອາຄານ
ການບໍລິການຂອງພວກເຮົາ
1. ຕອບຄຳຖາມຂອງທ່ານພາຍໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ.
2. ຮູບແບບການຊໍາລະ: T/T, L/C, Paypal ແລະ Western Union
3. ຮູບແບບການຂົນສົ່ງຫຼາຍຮູບແບບ: ທາງອາກາດ, ທາງທະເລ, ດ່ວນ (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. ເວລານຳ (ສົ່ງ): ໂດຍປົກກະຕິ 14 ມື້ຫຼັງຈາກໄດ້ຮັບຄຳສັ່ງຊື້
5. ທ່າເຮືອຂົນສົ່ງ: ຊຽງໄຮ້
6. ໄລຍະເວລາຮັບປະກັນ: ພາຍໃນ 12 ເດືອນຫຼັງຈາກການຂົນສົ່ງ.
7. ຄູ່ມືການໃຊ້ງານ (ຄຳແນະນຳ) ຕາມການຮ້ອງຂໍ.
8. ການແຕ້ມຮູບ, ຕົວຢ່າງ ແລະ ການຫຸ້ມຫໍ່ທີ່ກຳນົດເອງສາມາດເຮັດໄດ້.
ລາຍລະອຽດທາງເທັກນິກ:
| ຜະລິດຕະພັນ | ລາຍລະອຽດ | ເລກສ່ວນ |
| ການຢຸດຕິການໂຫຼດ | ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 2W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F2W |
| ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 5W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F5W | |
| ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 10W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F10W | |
| ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 25W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F25W | |
| ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 50W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F50W | |
| ບໍ່ມີເພດຊາຍ / ບໍ່ມີເພດຍິງ, 100W | ໂທລະສັບ-TL-NM/F100W | |
| DIN ເພດຊາຍ / ເພດຍິງ, 10W | ໂທລະສັບ-TL-DINM/F10W | |
| DIN ຊາຍ / ຍິງ, 25W | ໂທລະສັບ-TL-DINM/F25W | |
| DIN ຊາຍ / ຍິງ, 50W | ໂທລະສັບ-TL-DINM/F50W | |
| DIN ຊາຍ / ຍິງ, 100W | ໂທລະສັບ-TL-DINM/F100W |
ຄຳຖາມທີ່ຖືກຖາມເລື້ອຍໆ
ຈະເປັນແນວໃດກ່ຽວກັບຄຸນນະພາບຂອງຜະລິດຕະພັນຂອງທ່ານ?
ຜະລິດຕະພັນທັງໝົດທີ່ພວກເຮົາສະໜອງໃຫ້ແມ່ນໄດ້ຮັບການທົດສອບຢ່າງເຂັ້ມງວດໂດຍພະແນກ QC ຂອງພວກເຮົາກ່ອນການຂົນສົ່ງ.
ທ່ານສາມາດສະເໜີຕົວຢ່າງເພື່ອທົດສອບກ່ອນທີ່ຈະວາງຄໍາສັ່ງຢ່າງເປັນທາງການໄດ້ບໍ?
ຕົວຢ່າງສຳລັບຈຸດປະສົງການທົດສອບສາມາດນຳສະເໜີໄດ້ໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ ໂດຍມີເງື່ອນໄຂວ່າທ່ານຕ້ອງຮັບຜິດຊອບຄ່າຂົນສົ່ງ.
ໂດຍປົກກະຕິແລ້ວເວລາສົ່ງຂອງທ່ານດົນປານໃດ?
ໂດຍປົກກະຕິແລ້ວເວລາສົ່ງຂອງພວກເຮົາແມ່ນພາຍໃນ 14 ມື້ຫຼັງຈາກທີ່ພວກເຮົາໄດ້ຮັບຄໍາສັ່ງຊື້ຂອງທ່ານ.
ວິທີການຂົນສົ່ງຂອງເຈົ້າແມ່ນຫຍັງ?
ໂດຍທະເລ; ໂດຍທາງອາກາດ (ທ່າເຮືອຊຽງໄຮ); ຫຼືໂດຍ UPS, DHL, FeDex, TNT ແລະອື່ນໆ.
ທ່ານສາມາດສົ່ງຕົວຢ່າງໃຫ້ພວກເຮົາພັດທະນາໄດ້ບໍ?
ແມ່ນແລ້ວ, ພວກເຮົາສາມາດເຮັດໄດ້. ຕົວຢ່າງສາມາດສົ່ງໄດ້ພາຍໃນ 7 ມື້ເຮັດວຽກ.
ພວກເຮົາສາມາດພິມໂລໂກ້ ຫຼື ຊື່ບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາໃສ່ຜະລິດຕະພັນ ຫຼື ກ່ອງຂອງທ່ານໄດ້ບໍ?
ແມ່ນແລ້ວ, ທ່ານສາມາດເຮັດໄດ້. ໂລໂກ້ ແລະ ຊື່ບໍລິສັດສາມາດພິມໃສ່ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາໄດ້. ທ່ານສາມາດສົ່ງຜົນງານສິລະປະມາໃຫ້ພວກເຮົາໄດ້ໂດຍອີເມວໃນຮູບແບບ JPEG ຫຼື TIFF.
MOQ ແມ່ນຄົງທີ່ບໍ?
MOQ ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ ແລະ ພວກເຮົາຍອມຮັບຄໍາສັ່ງຂະໜາດນ້ອຍໃນຄັ້ງທໍາອິດເປັນຄໍາສັ່ງທົດລອງ.
| ລັກສະນະທາງໄຟຟ້າ | |
| ຄຸນລັກສະນະ | 50 ໂອມ |
| ຂອບເຂດຄວາມຖີ່ | DC~3 GHz |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນໃນການເຮັດວຽກ | 0-90% |
| ການຈັດອັນດັບພະລັງງານ | 50 ວັດ |
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | ຊາຍ N |
| VSWR | 1.15 |
| ຊ່ວງອຸນຫະພູມ ℃ | -35~+65 |
ຄຳແນະນຳໃນການຕິດຕັ້ງສາຍເຄເບີ້ນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນສູງ N ຫຼື 7/16 ຫຼື 4310 1/2″
ໂຄງສ້າງຂອງຕົວເຊື່ອມຕໍ່: (ຮູບທີ 1)
ກ. ນັອດດ້ານໜ້າ
ຂ. ນັອດຫຼັງ
ປະเก็น C.

ຂະໜາດຂອງການປອກເປືອກແມ່ນສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບທີ 2), ຄວນເອົາໃຈໃສ່ໃນຂະນະທີ່ປອກເປືອກ:
1. ໜ້າຜິວສຸດທ້າຍຂອງຕົວນຳດ້ານໃນຄວນຈະມີມຸມມົນ.
2. ກຳຈັດສິ່ງເຈືອປົນເຊັ່ນ: ຕະກອນທອງແດງ ແລະ ຮອຍຂູດຢູ່ເທິງໜ້າຜິວສຸດທ້າຍຂອງສາຍໄຟ.

ການປະກອບຊິ້ນສ່ວນປະທັບຕາ: ຂັນສ່ວນປະທັບຕາຕາມຕົວນຳດ້ານນອກຂອງສາຍໄຟດັ່ງທີ່ສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບທີ 3).

ການປະກອບນັອດດ້ານຫຼັງ (ຮູບທີ 3).

ລວມນັອດດ້ານໜ້າ ແລະ ດ້ານຫຼັງເຂົ້າກັນໂດຍການຂັນສະກູດັ່ງທີ່ສະແດງຢູ່ໃນແຜນວາດ (ຮູບ (5)
1. ກ່ອນທີ່ຈະຂັນ, ໃຫ້ທານ້ຳມັນຫລໍ່ລື່ນໃສ່ວົງແຫວນໂອ.
2. ຮັກສານັອດດ້ານຫຼັງ ແລະ ສາຍໄຟໃຫ້ຢູ່ນິ້ງ, ຂັນສະກູໃສ່ຕົວເປືອກຫຼັກໃສ່ຕົວເປືອກດ້ານຫຼັງ. ຂັນສະກູໃສ່ຕົວເປືອກຫຼັກຂອງຕົວເປືອກດ້ານຫຼັງໂດຍໃຊ້ປະແຈລີງ. ການປະກອບສຳເລັດແລ້ວ.
